Úszás 2023

2023.07.19.

A szombaton 8:00-kor rajtoló triatlon résztvevőinek a mellékelt úszópályát kell idén teljesíteniük.

A rajt a partról történik befutással. A part a rajt zónában szőnyegezve lesz. Az úszás kb. mellkasig érő / úszható mélységű víztől lesz számolva, tehát a futás nem tartozik bele a távba. A táv kb. 1.900 méter.

A vízállásra tekintettel 2 kört kell úszni! A pálya nagyméretű sárga bójákkal meg lesz jelölve. Az úszópályán az óramutató járásával ellentétes irányban kell úszni. A parthoz legközelebbi bójáknál (2 lesz belőlük, közöttük kell elúszni) az első kör végén balra kell fordulni, a második kör végén pedig jobbra kell fordulni a part felé.

Sem teljes, sem semmilyen részleges neoprén öltözet használata nem engedélyezett.

A vízben több kisérő is lesz, akik kajakon ill. SUP-on kísérik a mezőnyt.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1o0B-kPu357L6oZ0K6XiMgAybsVy-mtE&usp=sharing