Helyszínrajz (mit-hol találtok) – 2023

2023.07.19.

Az alábbiakban bemutatjuk a versenyközpontot. Az V. Vadkerti-tó Triatlon és Futóversenyen a mellékelt térkép alapján tudtok tájékozódni.

A helyszín az Orgona és a Gyöngyvirág utcán keresztül közelíthető meg a legegyszerűbben. Javasoljuk az Orgona utca használatát, mert a Gyöngyvirág utcát a futók és kerékpárosok is használni fogják. A strand Gyöngyvirág utcai kapujánál lesz lehetőség a rajtszámok átvételére és a helyszíni regisztrációra. A versenyzők kísérői az új főbejáraton jöhetnek csak be, ebben az épületegyüttesben öltöző, WC és büfé is található. A parton lesz az úszás rajt és a parti sétányon fognak elrajtolni a futók is. A kerékpárokat a depóban tárolhatjátok be, ez mellett öltözősátor is lesz felállítva. Ha letudtátok a távotokat, akkor az éremosztást követően várunk benneteket a zölddel jelölt étel és ital területen.