Futókör

2020.07.05.

A II. vadkerti-tó Futóverseny és Multisport nap futóköre a következő lesz:

A futókör hossza a Garmin rendszere alapján 5,18 km, de mind tudjátok, hogy ahány GPS-óra annyi eredmény születhet a mérés során. A lényeg, hogy mindenkinek ugyanazt a kört kell teljesítenie akár fut, akár triatlonozik. A futás az óramutató járásával ellentétes irányban halad, tehát a tó a bal kezed felől kell legyen.

Az 5 km-en indulók értelemszerűen 1 kört teljesítenek, a 10 km-esek 2 kört, a félmaratonosok és a triatlonisták pedig 4 kört kell lefussanak.

A rajt és a cél egy helyen található, a térképen piros jelölő mutatja. Teljes frissítés lesz a rajtnál, kicsivel 2 km után és kb. 3,5 km-nél fogunk még vizes frissítést kínálni (ezeket lila jel jelöli a térképen).

Az útvonal útjelző táblákkal és szalagokkal lesz megjelölve, a kereszutaknál segítők is jelezni fogják a helyes irányt.

Aki szeretné az útvonalat telepítheti órájára is az alábbi linkekről: